Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez a táska jó...

Szerintetek ez a táska jó lenne a suliba? [Általános suli, most megyek 7. -be]

Figyelt kérdés

[link]


mérete: 37x14x30 cm


13/L


2012. aug. 14. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt pont én is néztem, szerintem tökre megéri az árát, bár nem biztos hogy 7-es koromba ezzel jártam volna iskolába, de te hordod, te tudod, mi kell/tetszik. Mondjuk az ilyen oldaltáskákkal csak a baj van, mindig megfájdult a vállam, mert nehéz volt és ugye csak egy oldalra megy a súly és úgy még rosszabb.
2012. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Köszi a tippet, megvan az iskolatáskám!:DDD

15/L

2012. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:/ figyi bkv-val jársz vagy kocsival visznek? Mert tudod ez szép meg jó meg minden de nagyon nem egészséges. Egy jó kis hátizsák kéne neked mert az egyformán terheli mind a két válladat ez meg gerincferdülést okozhat. Szóval hacsak nem visznek-hoznak kocsival és csak ki-be kell szállnod,nem nagyon javasolnám
2012. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a helyedben inkább hátizsákot vennék, de te tudod ... ! :)

Ennyiért meg már Converse-t lehet venni, ha érdekel, írj privátot, és mondom, hogy hol. :)

2012. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legends-en is van pár akciós :)
2012. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó .
2012. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ!

amúgy van egy nike hátitáskám csak nagyon megtetszett ez a táska és érdekelt a véleményetek:)

2012. aug. 14. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!