Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok...

Milyen alapozót ajánlanátok kombinált bőrre 2-3000Ft közötti árban?

Figyelt kérdés

Az arcom hajlamos nagyon kiszáradni, a homlokom rendszerint szárazabb, mint máshol az arcom. Ugyanakkor vannak mitteszereim, és néha pattanásaim, meg picit egyenletlen a bőröm.


Olyan alapozót keresnék, ami jól fed és tartós, és nem szárítja a bőrt (eddig az összes alapozóm szárította a bőrömet, pedig mindig hidratáltam előtte). Ja, és lehetőleg drogériás alapozó legyen (ne mülleres, mert az nálunk nincs) 2-3000Ft közötti árban.

Tudtok ilyet ajánlani?



2012. aug. 13. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan problémás a bőröm, viszont nekem inkább zsíros nem pedig száraz, ezért sajnos nem tudok konkrét terméket ajánlani neked. Viszont lehet kapni színezett hidratálót, ami olyan mint egy alapozó, de hidratál. Én is használtam ilyet és nekem bevált (a fedése miatt váltottam később). Én a kozmetikusomtól kaptam.
2012. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál.

Színezett hidratálót már próbáltam, nekem nagyon nem vált be. Próbáltam úgy, hogy hidratáló krémmel bekentem és vittem fel, úgy is, hogy hidratáló krém nélkül használtam, de nekem szárította a bőrömet, hiába, hogy elvileg hidratálna is.

2012. aug. 19. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Én ezeket találtam, amik jók lennének a bőrödre és drogériás termékek. Kivéve a Bourjois, amit a Douglasban, Marionnaud-ban tudsz beszerezni. Nekem a B. Healthy Mix van meg, szintén kombinált bőröm van és nekem abszolút nem szárít. Az ára 4000 Ft körül van, mint a fent említett Healthy Mix Serum-nak. Szerintem nézelődj a krémmánián, ott véleményeket is olvadhatsz az adott termékekről. Remélem tudtam segíteni.:)

2012. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettél. Az essence stay all day alapozóval már szemezgettem a rossmanba és a krémmánián is utánanéztem. Azt hiszem ezt fogom kipróbálni, hiszen ha nem válik be, csak 1000Ft körüli összeget dobok ki. :D
2012. aug. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!