Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik fül piercingnél a fémaller...

Mik fül piercingnél a fémallergia tünetei? (Nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem rettentően fájt még 1 év után is,állandóan be volt gyulladva. Hozzá sem mertem nyúlni,annyira fájt. Még feküdni sem tudtam azon az oldalamon.Kivettem,a lyuk megmaradt.Mondhatom gyönyörűen néz ki:D :S Rettentően megbántam,hogy csináltattam. Ja,és ez után kiderült,hogy fémallergiám van,de lehet,hogy akkor még nem jelentkezett,egyszerűen szerencsétlen voltam hozzá:D :/
2012. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Vannak tüneteid,vagy még nem csináltattál?
2012. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már csináltattam. De nekem nem fáj, csak van rajta közvetlen a golyó alatt egy nagy pattanásszerű duzzanat ami kemény ha egy kicsit megnyomkodom. Köszönöm, hogy válaszoltál :) nagyon sokat segített.
2012. aug. 9. 22:43
 4/17 anonim ***** válasza:
Értem,szívesen! :) Remélem elmúlik majd!
2012. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem piercing van, csak rendes fülbevaló, de gyakran begyullad a bizsutól, mert allergiám van.

Ilyenkor piros, először viszket, aztán fáj is. Ha sokáig így marad, akkor gennyesedik is. Ha kiveszem a fülbevalót, akkor egy napon belül már jobb.

2012. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló én attól félek hogyha kiveszem benő, vagy összeforr a porc. Azt meg nem nagyon szeretném, mert nagyon tetszik és azért megvolt az ára is. De azért köszönöm a válaszod, mert ha esetleg velem történik ilyen már tudni fogom, mit kell csinálnom :)
2012. aug. 10. 14:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy az ilyesmi előfordul a frissen lőtt pc-knél, de nem nagyon értek hozzá, szóval közel sem biztos, hogy így is van. De szerintem a fémallergiának durvábban a tünetei.
2012. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
4 hónapja szúrattam szóval már nem olyan friss, de remélem nem sokára minden rendben lesz.
2012. aug. 10. 16:33
 9/17 anonim ***** válasza:

én 2 hónapja lövettem, nekem is volt egy kis piros púp, de viszonylag hamar leapadt :) esetleg ha tetran kenőccsel kenegeted néha, az lehet hogy segít. :)


16/L

2012. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem az industrial pcmnél van az egyik végén ilyen kis duzzanat. nem fémallergia. csupán a szúrásnál károsodott a fülporc, és az így jön ki. a másik lehetőség meg annyi, hogy ha csak egy kisebb vérhólyagról van szó, hogy a nyomás miatt a vér összegyűlt, és ilyen keményebb formában mutatkozott meg..:D nekem az előző van, már vagy 2 éve nem tűnt el.
2012. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!