Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem szereti senki se a...

Miért nem szereti senki se a rúzsokat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

? ki az a senki? kifejtenéd bővebben?

ne haragudj, de ez olyan butuska kérdés

én például szeretem

2012. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem,mert alapból sötét a szám,és általában egy szájfény nem ad elég fedést..azért nem szerethetik sokan, mert van,hogy beleragad,összeáll a kis redőkben,ami nem túl szép..
2012. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
nekem felesleges, mert pl cigizem és lejön meg iváskor is, max szájfény van rajtam, mert az szétkenve vagy öszzeállva sem látszik, csak az érzést adja meg:D
2012. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én folyékony rúzst használok,ennél jobb nincs:))
2012. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sokan azért nem szeretik, mert könnyen elkenődik, foltot hagyhat ruhákon, meg nehezebb is felvinni mint egy szájfényt. A rúzs azoknak előnyös, akik nem a szemüket akarják hangsúlyozni a sminkelés során. Én személy szerint mindig a szemeimre teszem a hangsúlyt, ezért a végén már csak egy kis szájfényt dobok föl, így sosem használok rúzst.
2012. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4.válaszoló: folyékony rúzson a szájfényt érted?

am azért mert nekem nincs sok időm reggelente h ezzel vacakoljak szájfényt viszont út közben is fel tudom vinni :))

2012. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Eddig több okból nem szerettem a rúzsokat:

1. Macerásabb a felvitele

2. A vékony számon nem mutat igazán jól

3. A legtöbb szárít és csúnyán kopik

4. Vigyázni kell rá, hogy ne másszon el, ne legyen olyan a fog stb.

5. Erősen festem a szemem, sok lenne mellé a rúzs (kivéve nude)


Mindezek ellenére az utóbbi időben rákaptam a rúzsokra, úgyhogy lehet,hogy még a végén megszeretjük egymást. Folyékony rúzzsal és ajakfilccel való kellemes élményeim vezettek ide és szerintem ha megfelelő minőséget talál az ember rúzsból,akkor sok általam is említett probléma megelőzhető.

2012. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Amúgy a kérdés abból ered, hogy ahogy itt olvasgatok meg így a tapasztalatok ismerősök körében valahogy senki sincs oda érte...és erre lettem volna kíváncsi.:))

De már értem a miértjét...:)

De ettől független én imádom!:))

2012. aug. 7. 09:10
 9/19 anonim ***** válasza:

nem, a folyékony rúzs az olyan hogy olyan tartós mint egy rúzs,de úgy kell felvinni mint egy szájfényt:)

van 1 márka,ilyen noname illatszeresnél vettem, ehetek-ihatok,cigizhetek bármi több órán át fent marad:)

2012. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak nem Aden? Nekem is olyan van és azt lerobbantani sem lehet a szájról :)
2012. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!