Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mélyen ülő pici szemre smink?

Mélyen ülő pici szemre smink?

Figyelt kérdés
Egy gót (vagy hogy írják) buliba megyek és szeretnék olyan sminket. Mivel pici és mélyen ülő szemeim vannak és picit pufi arcom nem tudom hogy kéne kisminkelnem magam. Valaki linkelne olyan videót ahol ilyen szemre csinálnak gót sminket?
2012. aug. 6. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én goth vagyok remélem tudok segiteni.Szóval szntem a szemed alsó részének a vízvonalát huzd ki fehérrel aztán az egész szemed(alul,felül)huzd kifeketével de vékonyan aztán a külső sarkát a szemednek (alul felül) a széleinél fekete vonalat erősitsd meg vastagabbra és satirozd kicsit el.
2012. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=OvoQmTuUaEk


Valami ilyesmi jó lehet, csak az alsó vízvonalad húzd ki fehérrel, és esetleg egy kicsit vékonyabban húzd a feketét.

2012. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. aug. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!