Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg a leszbikusok hordanak...

Tényleg a leszbikusok hordanak piercingeket? Hol az a hely, ahova csak leszbik rakatnak?

Figyelt kérdés
Nekem a nyelvembe van,simán azért,mert tetszik,de amióta van,észrevettem,hogy 2fajta lányoknak van. Egyik a leszbik,a másik meg a nagy k...ák csoportja,akik azt hiszik,hogy ettől majd jobban tudnak sz..ni.
2009. júl. 19. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Sztem ez egy nagy marhaság!!Sokan tetetnek divatból,mert éppen a másiknak is van,akkor nekem is kell alapon!!!

Nekem is van 6éve a nyelvemben,mert tettszik,és 7éve a köldökömben,mert tettszik!!!

Jaa,és nem vagyok leszbikus!:D

2009. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hihetetlen hogy már ezek is így vannak megszabva. Elvileg azért rakat magának valaki piercinget mert neki tetszik de ha nem azért akkor bújjon el. Mindegy hogy hova mekkorát milyet rakatsz be nem fogsz se k*rvának se leszbikusnak tűnni, legalábbis a piercinged miatt nem.
2009. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem,nem csak ők rakatnak:D "leszbisnek számító" piercing inkább a szemöldök,meg a száj alatt középen
2009. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan hogy leszbi piercing... ők is oda tetetnek ahol épp tetszik nekik, az meg változó és nem attól függ hogy leszbi vagy sem.
2009. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
nem tettszik hanem tetszik
2009. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez mekkora hülyeség! :D

Szerintem mindenki oda rakat, ahol tetszik neki, és jól is áll! :D Miaz, hogy szemöldök, meg ajak középen leszbipc? :D Ha vkinek az áll jól, és oda rakat, még nem leszbi vagy b*zi vagy hermafrodó! :D

Legközelebb akinek pl barna haja van azt leszbizzük le? :D Mijön még? :D

2009. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Ki találta ki ezt az ökörséget? -.-'

holnaptól meg az lesz leszbi, aki pink szoknyát hord, vagy karikafülbevalót, vagy mi???

2009. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

ez hülyeség..

uristen nemhiszem el h már ezeket is szaros kategóriákba sorolják..:D

vicc.

NINCS olyan h leszbi pc. egyik sem számit annak..

olyat rakatsz be ami tetszik és tökmindegy h leszbi vagy vagy nem..


és a szemöldök pc egyáltalán nem leszbi pc ugyhogy az egyik kommentelő se beszéljen hülyeségeket..

2009. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez hülyeség. A legtöbb leszbi ismerősömnek nincs is pc-je...


Akiknek meg mégis mindnek máshol. Még sosem hallottam ilyen összefüggésről, szerintem mások sem szóval emiatt nem kell kivetetned vagy hasonló.

2009. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Olyanrol már hallottam hogy a leszbikusok a hüvelyk ujjukra huznak gyürűt és nálluk ez a jelzés a nagy világ felé. (mivel lányok nagyon hüvelyk ujjra nem huznak gyürűt). De az hogy leszbi piercing? naaa ne már! :)
2009. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!