Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Adnatok valami jo tanacsot...

Adnatok valami jo tanacsot adni orrpc melletti seb kezelesere?

Figyelt kérdés
1 honapja csinaltattam potty orrpct az orromba, a seb rendesen begyogyult, kezeltem ahogy kell, vigyazok ra. Alkohollal szoktam fertotleniteni. de par napja valami pattanas fele lett a lyuk mellett. Nem nagy, es nem is faj, de neha gennyedzik egy kicsit. Egy kicsit megpiszkaltam mi utan eszre vettem, es gyogyulgat is. Szerintetek vadhus?? Tudtok ra valamit amivel lehet kezelni?
2012. aug. 3. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ha vadhús, sajnos arra nem tudsz tenni semmit, de megpróbálhatod betadine krémmel kenni, hátha lemegy a gyulladás, és talán elmúlik.
2012. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy ahol csináltattad, ott megnézik, hátha tudnak tanácsot adni.
2012. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) westendbe csinaltatta pesten, de angliaban lakok, szoval nem tudok elmenni megnezetni. de inkabb ilyen gennyes dudornak tunik
2012. aug. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!