Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színeket szoktatok...

Milyen színeket szoktatok használni francia manikűrhöz? Élénk színnel jól nézhet ki?

Figyelt kérdés

Megláttam egy körömlakkot, rose nails 018-as árnyalat, egy élénk pink. Nem vagyok oda az élénk színű lakkokért, a pink pedig nekem tetszik annyira, de ez valami csoda. Na szóval megvettem. Az egész körmömet killakozva nagyon sok, nekem ez túlzás, nem illik annyira hozzám. Viszont sajnálnám, ha csak úgy beszáradna.


Arra gondoltam, hogy megcsinálnám a körmeimet francia manikűrrel, alapként átlátszó lakkot vagy essence nude glam lakot használnék és a körmeim végét festeném ki ezzel a pink lakkal. Szerintetek milyen lenne?


Ti szoktatok élénk, feltűnő színeket használni francia manikűrhöz?



#körömlakk #francia manikűr #rose nails #pink körömlakk
2012. júl. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jól néznek ki.

[link]

az élénk színek most amúgy is nagyon divatosak.

2012. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Gyönyörü tud lenni. Alapként nude árnyalatot válassz, viszont fedörétegnek csak szintelent. Ha nude árnyalattal még áthúzod a végén, akkor nem lesz szép a szines része. Éppen ezért nagyon ügyesen, és pontosan kell sikerülnie a szines résznek, mert egy apró hiba is feltünö tud lenni. Nekem volt már nude-fehér, nude-pink, sötét metál lila-csillámos ezüst véggel, és volt már fekete-ciklámen, de ez már nagyon kirívó.
2012. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Akkor a sorrend végülis ez, ugye? Alaplakk, nude lakk, pink a köröm végére, majd fedőlakk.

Egyébként 1-2x csináltam már francia manikűrt, szóval nem vagyok teljesen amatőr és van hozzá sablonom is. :)

2012. júl. 28. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!