Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb a Maybelline...

Melyik a legjobb a Maybelline szempillaspirál?

Figyelt kérdés

még nem használtam és nem tudom melyiket vegyem meg..

a mega plush volum express(kék-et), the colo ssal volum(sárgá-t), falsies volum express(lilá-t), one one volum (pink-et)?..

melyik szerintetek a legjobb?

előre is köszi :)



2012. júl. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érik megaz árukat. Hiába van rajta hogy tartós, meg hű de nagy, nem leszel tőlük több, csak butább, hogy bedőlsz nekik. Ha kell van alkalmi mű szempilla vagy olcsóbb 600ft körüli kevésbé hangzatos márkák. A nő nem ilyenektől nő hanem hogy abból amilyen van kihozza a legszebbet.:-)
2012. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

értékelem a válaszod.. de nem erre voltam kíváncsi.

hanem amit kérdeztem! ;)

2012. júl. 9. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem kék jött be, szeretem..:) amúgy meglepődtem, de az olcsó, 1000 forintos miss sporty is nagyon jó, ami tényleg érdekes, pedig én kipróbáltam a dm összes spirálját.
2012. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szinte az összeset kipróbáltam, és a one by one legjobb. VISZONT nem azt használom, mert mert ami nem vízálló, az lekenodik nekem.:/
2012. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a falsies vált be :)
2012. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig a one by one jott be.probaltam mar szinte mindet.dusit,hosszabit es nem csomosodik.es meglepo vagy nem nekem jol tart
2012. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak a sárga colossalt használtam tőle, de az nagyon bejött.

Viszont olcsóbban találtam jobbat. Nekem az Essence spiráljai ami nagyon bejönnek.

Az I love Extreme pl, vagy az a narancssárga. De ezeket az újakat is dicsérik, amiből van a fekete, szürke és kék csomagolású.

2012. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
one by one :)
2014. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!