Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik netes oldalról lehet...

Melyik netes oldalról lehet nézegetni/rendelni klassz táskákat?

Figyelt kérdés

olyan kellene ami még kiszállítással együtt is megéri...pl.ha 3000 a táska és 2000 a kiszállítás az szerintem kicsit ráfizetéses..


elég válogatós vagyok,boltokban is nézelődöm,de nem találtam olyat amibe beleszerettem volna:)főleg a nagyobb méretű,(de nem az a hatalmas),"beledobálós" válltáskákat szeretem,az se gond,ha van rajta egy kis fiatalos minta." 20/L vagyok.


2009. júl. 10. 19:29
 1/5 A kérdező kommentje:
kicsit félreírtam a kérdést szóval melyik oldalról lehet rendelni/oldalon nézelődni:XD
2009. júl. 10. 19:31
 2/5 anonim válasza:
78%

hát én a vatera,vagy teszvesz oldalon szoktam rendelni rucikat!!nagyon szupi ricik vannak ott!még amerikából is hoznak rucikat!de nemcsak ruhák,hanem kiegészítők és minden más van!!érdemes megnézni!

www.vatera.hu

www.teszvesz.hu

2009. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeket a jobb oldalakat találtam, szerintem van néhány jó. De nem tudom, Neked milyen tetszene, válogass! ;)

2009. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi:)


teszvesz/vaterát már nézegettem,bár ott az a jó,h.frissül a kínálat:))

2009. júl. 11. 07:14
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsónak!


nagyon köszönöm!!a taskanet.hu oldal nagyon bejön,teljesen nekem való cuccok vannak itt.a kiszállítás egy ezres, de még így is megéri!!köszi:))))))

2009. júl. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!