Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy jött az ötlet a sminkelés...

Hogy jött az ötlet a sminkeléshez?

Figyelt kérdés

Ti hogy mondtátok el anyukátoknak, hogy sminkelni akartok?

Kort is írjatok!!!!!!!!!


2012. júl. 3. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb 14 voltam mikor anyukám vett nekem egy sminkkészletet. Addig javarészt az ő cuccait próbálgattam de azt is csak otthon... utcára max szempillaspirált. Gondolom látta rajtam, hogy érdekel a dolog de nem vagyok k*rvás úgyhogy ő tette meg az első lépést nem én :D 25/L
2012. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. júl. 5. 11:32
 3/6 anonim válasza:
én 13 évesen kezdtem mutogatni anyumnak a sminkes cucokat a dm-be. otthon elkezdtem használni az ő sminkjeit aztán egy hét múlva én is kaptam pár dolgot (16)
2012. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én igazából egy banda miatt kezdtem el, nagyon megszerettem őket. Olyan együttes amiben az énekes és a basszgitáros festi a szemét(pasik). Példaképeim, na mind1, lényeg az, hogy az ő hatásukra kezdtem el festeni a szemem anya ceruzájával, aztán később vettem magamnak cuccokat, alapozót, ami kell, ennyi. Úgy nagyon nem mondtam el anyának, hogy na sminkelni szeretném magam, vagy valami, egyszerűen csak látta rajtam. Abba szoktak beleszólni néha (főleg apa), hogy túl erősre festem ki a szemem..legalábbis szerintük xD

(A banda egyébként a Green Day)

2012. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
upsz, utolsó vagyok, 16/L :)
2012. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én először csak a körmeimet festettem ilyen 12 évesen de ilyen szolid színűre, aztán 13 évesen már durvább színűre és emiatt apám mindig rám szólt de hát mindegy, aztán így vettem még szájfényt meg szemhéjpúdert, mostanra meg mindezek megmaradtak csak már szolidabb változatban. (25/L)
2012. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!