Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakkot és körömlakkot/akri...

Gél lakkot és körömlakkot/akril festést lehet kombinálni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam 1 clear gél lakk zselét, de csak azt, színeset nem. Ha rendesen előkészítem a körmöt, mint ha "rendesen" csinálnám, de színes gél lakk helyett körömlakkal fedem a körmöt, majd azt borítom clear gél lakkal az nem fog fellevegősödni? vagy a lakkdíszítés/akril festés csak egy virág erejéig alkalmazható? vagy még addig sem?

2012. júl. 1. 01:07
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem lesz baj
2012. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem csinálnám, mert valszeg ledobja a géllakkot, de egy próbát megér. Akrillal lehet a géllakkot díszíteni. köttetés után felbufizod, majd akril, és aztán újra borítod a fedővel.


Mondjuk kérdés, hogy milyen clear-t kaptál. Mert van alap , és fedő. Ha alapzselét kaptál, akkor bukott az egész dolog, amit leírtál, mert az fedőnek nem jó.

2012. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :) amúgy moyrás 2in1 alap és fedő egyben :) próbálkozni csak szabad saját magamon :D
2012. júl. 1. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha alap és fedő, akkor ok. Persze, ezt írtam, hogy egy próbát megér simán.
2012. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sima moyra lakkotszoktam tenni közé és 2 hétig jó
2012. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!