Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, tudnátok tanácsot...

Lányok, tudnátok tanácsot adni a megfelelő sminkválasztáshoz?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy alapozót szoktam használni, ezt a fajtát :


[link]


és ebből is a legvilágosabbat /03 Light sanbeige/ ugyanis eléggé fehérbőrű vagyok. Csak az az én problémám, hogy ez az alapozó elég gyorsan kopik, valamint nagyon fényes tőle a bőröm, olyan mintha izzadnék. Szeretnék másfajtát is kipróbálni, ami hidratálja a bőrt, nem zsíros, nem nagyon telíti el a pórusokat és nem fénylik ! Esetleg saját tapasztalatból fehérebb bőrű lányok tudnának segíteni? Az ár nem számít, csak jó minőségű legyen. :)



2012. jún. 26. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem használsz fölé púdert, addig mindegy, hogy milyen alapozód van. Egyébként amit most használsz, az ár-érték arányban elég jó, szóval vegyél egy jó púdert!
2012. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is neked púder kell!
2012. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Avon mattító alapozó. Meglepően jó összetevői vannak, Nude színűt használtam télen. Most nyárra, hogy kell a fényvédő, Astor Mattitude-t vettem.

De púder minden alapozóra kell!!! Nekem Rimmel Stay Matte van. De létezik színtelen sminkfixáló is.

Ajánlom a kremmania pont hut, ott rengeteg vélemény van mindenféle kozmetikai termékről.

2012. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Púdert viszont nem igazán szeretem, mert látszódik. Meg nehéznek érzem tőle a bőröm, mintha nem tudna lélegezni :\
2012. jún. 26. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Catrice habállagú alapozóját ajánlom.

Nagyon jól mattít és sokáig fent marad púder se kell.

1500ft körül mozog viszont nincs túl sok benne:/

2012. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket. Esetleg valaki használt már Avonos alapozót? Arról is kérnék véleményeket, ha lehet.
2012. jún. 26. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a ctarices csaj:DPróbáltam már igen avonosat is,de sajnos azok nem túl tartosak szerintem és nagyon átfénylett a bőrömön bár nekem elég zsíros szóval normál bőrüeknek lehet bejön.


Amúgy nekem is világos a bőröm de a catrice 01 árnyalat tökéletes és nem fakó hanem tényleg olyan szép élettel teli bőrszínt csinál és mivel habllagú a pórusokat is összehúzza.


21/L

2012. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem erről egy képet küldeni, vagy valami tapasztalatokról zóló oldalt ezzel kapcsolatban? Nem tudom melyikre gondolsz sajnos.
2012. jún. 27. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:

igen itt van:)

[link]


szerintem nyárra tökéletes alapozó:)

2012. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, utána nézek !! :)
2012. jún. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!