Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szinu ruzs allna jol?...

Milyen szinu ruzs allna jol? Vastag ajak, kek nagy szemek, ovalis arc, hosszu barna haj.

Figyelt kérdés

Neha mar ugy erzem hogy semmilyen... kisergetezgetek de egyszeruen sehogy sem all jol. Az ajkam eleg vastag raadasul a szepsegpottyom a meg hansulyosabba teszi. Ha vilagosat hasznalok meg nagyobbnak tunik... a sotet ruzsok meg a kek szem miatt olyan... izen nez ki. A kontur csak meg nagyobba teszi...

Koszonom a tippeket.


2008. ápr. 29. 23:58
 1/3 A kérdező kommentje:
kiserletezgetek a kisergetezgetes helyett :)
2008. ápr. 29. 23:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, (világos)barna árnyalatú szájfény állna jól szerintem- a Loreal Glam Shine Natural Glow-nak vannak szép natúr színei!


Ahogy így elképzellek, biztos nagyon szép vagy, a lényeg, hogy egy kicsit csillogjon az ajkad! :)

2008. ápr. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy sima szájfénynél nem kell több! Az nagyon szépen kiemeli az ajkadat! Nekem is vastag az ajkam és én is csak ezt használom. pl. Avon glazewear clear
2008. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!