Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon boltokban katalógus áron...

Avon boltokban katalógus áron kínálják a termékeket? Vagy olcsóbban?

Figyelt kérdés
Múltkor egy kerületi rendezvényen kint volt néhány Avonos hölgy és hihetetlenül olcsón árulták a rúzsokat, parfümöket, lakkokat (500 Ft-ért az összes rúzst, 400-ért a lakkokat, 2000-ért a kölniket). Mivel többen is tolongtunk az asztaluk előtt, könnyen elcsíptem egy mondatot két potenciális vásárlótól. Egyikük azt mesélte az árakon álmélkodó barátnőjének, hogy az Avonos boltokban (amiből sok van itt Budapesten) is hasonló áron lehet vásárolni, olcsóbban, mint a katalógusból, csak éppen nincs minden, viszont sok kiment termékre is rá lehet bukkanni. Igaz ez? Létezik, hogy ennyivel olcsóbban árusítanak az Avon boltokban? Még soha nem tévedtem be egyikbe sem, mondjuk a közelben nincs is sok, de ha tényleg olcsóbban lehet hozzájutni nemrég kivont termékekhez, akkor benéznék. :)

#Avon #avonbolt
2012. jún. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2000-ért kölni az olcsó? De amúgy próbáld meg szerintem
2012. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az eredeti ára 5000 Ft (Spotlight, Eternal Magic, Perceive, Far Away stb.), de a Summer White kb. 2500-2600 normál áron és a rendezvényen 700-ért kínálták. Én csak 2 körömlakkot vettem összesen 800 Ft-ért (eredetileg 1400 körül van darabja, ha nem akciósak, de katalógusban akciósan is 800 körüliek, itt meg 400 volt egyetlen, 12 ml-es bontatlan lakk).
2012. jún. 24. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha... Értem. Amiket felsoroltál, azok nem kölnik, hanem parfümök :) Nem mindegy! Az úgy már megéri, persze! Én bemennék a helyedben körülnézni, én Avonozok, úgyhogy nekem ez azért nem olyan meglepő. Van, hogy a tanácsadónők számára fillérekért kínálnak cuccokat! Azért egy jó tanács: Mindennek van szav.ideje, úgyhogy sasold!!
2012. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ami nálunk van, ott pl. felfelé kerekít az eladó, úgyhogy nem árt, ha tisztában van az éppen aktuális katalógusárral. Persze kimenő termék lehet olcsóbb, az más boltban is így van
2012. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Avonos boltokban drágábbak, egy 2-300 forinttal.
2012. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. jún. 27. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!