Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminklemosót ajánlotok?...

Milyen sminklemosót ajánlotok? Legjobb lenne egy kendős.

Figyelt kérdés
Maxfactor 2000 caloriet vettem, de elég nehézkesen akar lejönni. Nagyon sokszor át kell dörzsölgetnem hozzá a szemem. Olyat szeretnék ami sitty-sutty leviszi, és jó illata is van elérhető áron.
2009. júl. 6. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
amit én hazsnáltam, az a diadermine volt. sztem kellemes az illata, és nekem szépen leszedte a sminkemet. ésmég hipoallergén is van belőle.
2009. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En gyakorlatilag mindenre allergias vagyok ami valami krem jellegu es illatanyag is van benne. Nekem a mosdokenocs valt be a legjobban ezert. ennel olcsobb sminklemosot nem hiszem, hogy barki is talal. Gyogyszertarba bemesz es azt mondod, hogy mosdokenocsot szeretnel es kapsz valami potom penzert rengeteget. De kiprobalhatod barmelyik hidratalodat, hogy neked az megfelel e... kicsit mashogy kell hasznalni mint a vattaraontogeoset, de nekem bevalt.

Fogok egy kis kremet a szememre teszem es lefele a szempillaimon tobbszor vegighuzom az ujjaimat hogy a vizallo spiral is lejojjon. Utana vagy letorlom, vagy elemosom vizzel.

Egyik ismerosom viszont a babapopsikendore eskuszik. Youtube-on latta. Es siman megdorzsoli vele a szemet egy kicsit es voala, smink volt, smink nincs!


Remelem tudtam segiteni!

2009. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a nívea krémre esküszöm

elég belőle egy pöttyenet is, kicsit átdörzsölöm a szemem, és simán leszedi:)

2010. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ja, és vattakorongra viszem rá a krémet, úgy dörzsölöm le :)
2010. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!