Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fül porc pc szúrás itthon?

Fül porc pc szúrás itthon?

Figyelt kérdés
Ki szeretném szúrni saját magamnak a fülporcomat, megmerjem csinálni? Lehet valami bajom tőle? Fertőtlenítenék, meg minden, de azért kicsit félek.. nagyon fájna? Van már egy fülporc pc-m, azt lövettem egy piercingesnél, de most nincs pénzem rá, és nagyon szeretnék..://
2012. jún. 14. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne szúrjad magadnak, sok baj lehet a porcnál. Nincs 3-4 ezer forintod rá?
2012. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha mégis rávetemedsz, hogy magadnak csináld, akkor mindenképp orvosi tűvel és fertőtlenítsd!!! Tűt tudsz venni patikában.
2012. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. A fülben rengeteg idegvégződés van, ha eltalálsz egy érzékeny pontot, akár még baj is lehet belőle. Inkább gyűjts rá, és bízd szakemberre.


20/L

2012. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háát lehet igazatok van, most akkor egy ideig semmire nem költök, hanem gyűjtök rá. :P Köszönöm a válaszokat, mondjuk szerintem amúgy se mertem volna saját magamnak átszúrni. :$
2012. jún. 14. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

én kozmetikussal csináltattam, úgy lőtte be. hiába mondják sokan, hogy csak szúrni/szúratni szabad, nekem minden oké vele. :) nem gyulladt be, az első pár órában kicsit érzékeny volt, de semmi különös. a lövés legalább gyorsabb, nem kel szöszölni a tűvel meg a fülbevalóval. :) a kozmetikus fülbevalóval együtt 1000 ft-ért megcsinálta, nálunk (veszprém) szalonban szúrják 4500 ft.


de ahogy gondolod.:))

2012. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!