Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan rúzst, ami...

Tudtok olyan rúzst, ami természetes színű? Olyan, ami nem annyira észrevehető, de azért látszik, mégis szép

Figyelt kérdés

Olyan, hogy mikor az emberek rám néznek nem azt látják hogy: ennek a lánynak ki van rúzsozva a szája :DD

Olyat, ami mindennapos használatra jó.

Szeretném kiemelni egy kicsit az ajkaimat, de nem szeretném, ha nagyon észrevehető lenne.


A bőröm színe világos, a hajam sötét szőke, a szemem kék.

Tudnátok valamilyet ajánlani?

Ha nem rúzst, akkor valamilyen színárnyalatot.


Remélem tudtok segíteni :) Előre is köszönöm!



2012. jún. 13. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

bár az én ajkaim picit pirosabbak

2012. jún. 13. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
világos bőrűeknek barackszínt, világos pirosast és bőrszínűt szoktam ajánlatni. a barackszínűt és a világos pirosast rossamnba-dmbe be tudod szerezni. Bőrszínű, ami annyira mégsem az, de kiemeli, azt szimplán alapozóval is meg tudod csinálni, vagy az avonos anew termékek között válogass :)))
2012. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen! :) meg is nézem majd a DM-be

igen, én is inkább ilyen pirosas narancsos színre gondoltam.

Ami majdnem olyan színű, mint az alapozó az kicsit sáppattá tesz.

2012. jún. 15. 18:36
 5/8 A kérdező kommentje:
esetleg nem tudna valaki konkrét színt mutatni? :)
2012. jún. 15. 18:37
 6/8 anonim válasza:

nekem is világos a bőröm, és ugyanezek voltak a szempontok, meg még az hogy nagyon kiszáradós a szám.

én epres labellot használok,ettől szép pirosas lesz a szám színe, meg az illata is finom:D

2012. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki ajakfilcet. Tartósabb mint a rúzs és olyan mintha a szádnak lenne olyan színe.

[link]

nekem például ilyen van és nagyon elégedett vagyok vele.

2012. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2012. jún. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!