Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen gyönyörű sminket hogyan...

Ilyen gyönyörű sminket hogyan lehet készíteni?

Figyelt kérdés

Megszállottja vagyok az ilyen erősebb sminkeknek, szerintem gyönyörűen kiemeli szemet és rengeteget dob az arcon.

Mégis hogyan lehet elkészíteni? Próbáltam már, de valahogy sosem lett ilyen.

Videót is linkelhettek, ha tudtok, vagy tippek/ötletek is jöhetnek!

Illetve a barna szemet milyen színekkel lehetne így kihangsúlyozni?Mert azt látom, hogy a modell kék szemeit a barna gyönyörűen kiemeli. Barna szemhez mi illene ennyire jól?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jún. 8. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű füstös szem.

Youtube-on Smokey eye-ként kereshetsz rá. Sokféle elkészítési módja ismert.


A barna (hazel) szemhez szintén jól mutatnak a földszínek, de az arany zöld és a bronz is.


Persze a szemed árnyalatát is figyelembe kell venni.


Itt egy remek videó a Pixiwoo lányoktól, akik nagyon ügyes sminkesek.

http://www.youtube.com/watch?v=iCiGjZEV7VI&feature=related

2012. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A smink szar.
2012. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az első válaszolónak, tényleg nagyon jó a videó, mindenképp megpróbálom így! Ment a zöld kéz!

Második válaszoló, sajnos ezt a sminktechnikát nem ismerem. =(

2012. jún. 8. 22:26
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, de ha kicsit merészebb akarsz lenni, akkor még a lila-pezsgő színkeverést ajánlom. Kéket ne, én ezt mondom.
2012. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!