Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence púderekről mi a...

Morzsa kérdése:

Essence púderekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mennyire tartósak és mennyire természetes az összetevőjük?
2012. jún. 6. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

én bronzosítót vettem,hogy legyen egy kis színe az arcomnak. Hát 1x használtam,szörnyű! Narancssárga lett a fejem tőle teljesen és foltokba kopott le folyamatosan..:/ Pedig régen a sun club-os púdere olyan jó volt azt hittem ez is ilyen lesz,de már nem nagyon veszek essence-s cuccokat..Elég mélyrepülésbe van minőségileg!

Még rá se tudom sózni senkire,pedig ingyen adnám.

Na mindegy 10ből én 0 pontot adok rá sajnos.

2012. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas. Én is vettem egy mattító púdert, a legvilágosabb színt és csak a T-vonalra használtam, meg egy leheletnyit az arccsontra. Az eredmény pedig borzalmasan maszkos, narancssárga lett. :S Ami meg külön röhejes, hogy iszonyatosan porzik a termék, úgy néz ki mintha leejtettem volna. Én nem ajánlom az essence termékeket. Van 1-2 ami jó, de a legtöbb pénzkidobás. Kicsit drágábban sokkal jobb minőségű termékeket lehet beszerezni. Nekem a következő púderem a Manhattan loose powdere lesz. Nagyon jókat olvastam róla és az ára is 2000 Ft alatt van.
2012. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen a bortipusod? Ha normal akkor nem lehet rossz, mert nem kell az atfenyesedes miatt izgulnod. Nekem ehy mineral pudere van, ami mar megszunt...azt szeretem, es mar jo ideje megvan. Lassan fogy. Mivel normal borom van igy en ugy gondolom egesz tartos, de lehet ha zsirosabb borom lenne lefolyna rolam.:)
2012. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Puderbol neken a Manhattan porpudere jott be a legjobbN. Hatalmas adag ey 1900 ft. Es hihetetlen jol mattit ey fixal. Imadom.:)
2012. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek.Utána olvasgattam én is,és valóban több a negatív vélemény róla,mint a pozitív.Az ára miatt gondoltam volna,hogy elkezdem használni.Eddig az avonos kőpúdereket használtam.
2012. jún. 8. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!