Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz lenne? Kérdés rövid

Gáz lenne? Kérdés rövid

Figyelt kérdés

sziasztok:) kérlek értelmes válaszokat adjatok!

szóval kell szemüveg mert rövidlátó vagyok, és valahogy a "hagyományos" nem annyira áll jól, nem érzem magam jól benne, még "csúnyábbnak", 16 éves vagyok. Kontaktlencse drága lenne nekünk. Megtetszettek ezek a fekete keretes, sztk típusú keretek, és elképzeltem magamon és nem is lenne rossz, vagyis nem annyira vastag a kerete de nagy lencse vastag keret de nem az a nagyon durván. sok helyen olvasom, hogy tetszik milyen jó, mások azt írják, hogy buz*s?? meg hogy tök szar, gagyi, de nekem nem állandóan kell szemüveg.. de úgy érzem, hogy egyedi lehetnék vele vagyis jó tom, hogy sok mindenkinek van ilyen de értitek.. am normálisan öltözködök, nem vagyok pics*s, tök átlag ez a farmer gatya pólós stílus, meg nem is szeretem spt meg tudjátok akiknek van még ilyen, hanem a japán/koreai ulzzang lányokon tetszett meg.

sokat segítenétek, ha küldhetnék priviben magamról képet és megmondanátok a véleményeteket, csak írjátok le hogy hol laktok, aki diák esetleg h melyik suli nem akarok ismerősbe botlani, köszönöm a segítséget:)

16L


2012. jún. 2. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
küld 23l melózom.:)
2012. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oks köszi küldtem:)
2012. jún. 2. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldd. Szolnok, Kodály (ált.isk.)
2012. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20L, BME-Bp.
2012. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél olyan szemveget ami tetszik! Az a fontos. A többi ne érdekeljen. Fiúként volt, hogy nőit vettem mert az tetszett. És nem tőrődtem azzal, hogy ki mit gondol. NEkem tetszett, kényelmes volt, aztán mindenki megszokta
2012. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!