Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet körömlakkot és szájfényt...

Lehet körömlakkot és szájfényt hordani a mai 7-8. osztályosoknak?

Figyelt kérdés
Mert mikor én voltam ennyi idős, nem lehetett, szóltak érte a tanárok.
2012. jún. 1. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem szólnak főleg egy kis szájfényért
2012. jún. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekünk is mindig beszóltak, pedig csak 19 vagyok...
2012. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk ennyiért nem szóltak, ha nem valami nagyon vad körömlakkról volt szó. (4-5 éve)
2012. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem szólnak ennyiért. Bár 8 osztályos gimibe járok, és itt a sok vakolatos idősebb lány között kinek tűnne fel egy kis szájfény, körömlakk... :)) Bár én egyiket se kedvelem, inkább csak korrektort és szempillaspirált használok.
2012. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hailey13 ***** válasza:
Lehet hordani.:D Maximum kicsit megjegyzi egy-két tanár de biztos nem kell lemosni meg nem fogja elkérni az ellenőrzőt, esetleg csipkelődve megjegyzi.:D
2012. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma már sminkelik is magukat, ráadásul jó sokat, szóval..
2012. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
simán.a mi sulinkba már némelyik ötödikesen is alapozó van,én hetedikes vagy, festem a szempillám,a körmöm néha piros,vagy kék,vagy zöld,de nálunk a kutyát nem érdekli:)
2012. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekünk egyáltalán nem!

Ha pedig kifestjük a körmünket vagy szájfény, de bármilyen smink, akkor; ott helyben lemosatják velünk.

Alapfokú Művészeti Suli..

2012. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most megyek 9.-be, 7. óta festem a körmöm, nem régóta a szempillámat, hatosztályos gimiben soha egy rossz szót nem szóltak érte, maximum egyes tanárok megjegyzik, hogy woaah,micsoda körmöd van! De nem ilyen gúnyosan, meg semmi.
2012. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk nem lehet 14L
2012. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!