Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet olyan sprayt venni...

Hol lehet olyan sprayt venni amivel a kozmetikusok lefixálják a sminket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én kozmetikusom hajlakkal fixálta a sminkem, ahogy elég sokaknak a szalagavatónkon...:D Amúgy nagyobb drogériákban, konkrétan az Aleverdéről tudom, hogy van ilyen termékük, de biztos vagyok benne, hogy nagyobb márkák is gyártanak még ilyet.
2012. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen, kozmetikus hajlakkot fújt rá, és az Alverdének én is láttam ilyen a DM-ben.


Az esküvői sminkemet nem fixálták semmivel, még is egyben maradt 40 fokban. Nem tudom, lehet a profi sminkekre nem is kell.

2012. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A MAC-nek tuti van, asszem Fix Plus Spray a neve. De ez biztos marha drága. :(
2012. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csattogj fel az ELF honlapjára. Fixing spray. Kb. 2-3 font, ami nem nagyon drága otthon sem, és ki is szállítják. Amúgy meg a hajlakkal az a probléma, hogy piszkosul károsítja a bőrt, mert nem arra szánták, hogy az arcot fújják vele, hanem a hajat. Ennél fogva kiszárítja a bőrt. Amúgy a fixáló spray-nek itt a linkje. Ezt keresd.

[link]

2012. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Make Up Plaza-ban (makeuplaza hu) lépj be a webshop menüpontba és azon belül az ELF márkába. Itt van sminkfixáló szuper áron és nagyon jó, sokan szeretik és használják.
2012. jún. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!