Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tegyem bele a pálcazáras...

Hogy tegyem bele a pálcazáras pc-t az orromba?

Figyelt kérdés
Most vettem ki egy bogyósat, aminek ugye kicsit gömbölyűbb a vége, viszont a pálcazáras karika szélei tök egyenesek, és nem fordul be az orromba, mit csináljak? :/ :/ :/
2012. máj. 22. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hú, én is megszenvedtem vele, csak kicseréltetni tudtam, ráadásul volt, hogy áttekeredett az orromon, borzalmas volt
2012. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én úgy döntöttem, hogy elballagok a piercinges csávóhoz aki szúrta nekem, aki szintén csak hosszas kínlódás árán tudta beleerőltetni az orromba. Én ezt otthon biztos nem tudtam volna megoldani. Így is megkönnyeztem érte. Viszont az biztos, hogy még egyszer ki nem veszem az orromból azt a szart ezek után... :D
2012. máj. 24. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!