Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a szem szemceruzával van...

Ez a szem szemceruzával van kihúzva?

Figyelt kérdés

[link]



ha igen,akkor az ,hogy lehet mert nekem mindig elkenődik ha kettőt pislogok!!! Ha valaki tud valami jó szem ceruzát ajánlani írja már nekem le,köszi:)


2012. máj. 22. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez tussal van kihúzva.
2012. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én úgyanigy szoktam kihúzni a szemem és ceruzával,tusból nem találok semmi jót meg felesleges ha meg lehet csinálni ceruzával is szépre!

Én most vettem catrice szemceruzát 700 ft rossmann-ba és nagyon erős fekete imádom,könnyű vele dolgozni!

jól faragd ki,és ami elkenődik vagy nem egyenletes azt fültisztítópálcikával egyenlítsd ki! délután ha már észreveszed hogy kopna,bár nekem nem szokott csak ha izzadok,nagyon meleg van,akkor szintén fültisztítópálcika és húzd át egy vonallal újra:) Sok sikert!

2012. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tussal van kihúzva.

Én is tussal szoktam, vízálló tussal és soha nem kenődik szét így, nem kell igazgatnom sose.

Szemhéjpúdert is használok mindig és azzal szoktam árnyékolni felül és alul is még hozzá.

Plusz természetesen a szempillaspirált is használom.

2012. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem tudom megnézni a képet, pedig érdekelne :(
2012. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!