Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell az üveglencsés...

Hogyan kell az üveglencsés ékszereket készíteni?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


[link]


[link]


[link]


Kell hozzá valamiféle külön képzés, vagy meg lehet venni az alapanyagokat, és csak össze kell őket ragasztani? Ilyesmi ékszereket én is tudnék itthon csinálni?



2012. máj. 17. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h pontosan hogyan készülnek ezek. Viszont biztosan annak ilyen jellegű tanfolyamok, de biztos vagyok benne, h otthon, autodidakta módon is elsajátítható. Hobby boltokban, gyöngyös boltokban, v a meskás alkotók boltjában a hozzávalókat is be tudod szerezni. Viszont gondolom annál azért bonyolultabb a folyamat, h szimplán összeragasztod.

Ja, ha beírod google keresőben, hogy 'glass tile jewelry how to make' kidob pár találatot, ami alapján elindulhatsz.

2012. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekel.
2012. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!

Már kezdtem beleőrülni, hogy nem tudom az angol megfelelőjét, pedig annyi videót találtam, olyan sok néven próbálkoztam... de egyik sem az volt, amit én kerestem.

Tényleg nagyon köszönöm! :)

2012. máj. 17. 15:34
 4/6 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=WwDCDs_K7p4&feature=related


Ilyen videót is találtam, ezek az ékszerek hasonlóak, mint az üveglencsések, csak műgyantával kell bevonni a képet. Ez se lehet rossz, de ehhez alapanyagot végképp nem találtam... Meskán megnéztem, üveglencséket is, alapokat is adnak, szóval szerintem rendelek, aztán kipróbálom magam. :)

2012. máj. 17. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta már biztos kipróbáltad, de ha még érekel: csak össze kell ragasztani.
2012. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Itt találsz róla leírást és alapanyagokat is. :)

[link]

2015. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!