Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirállal...

Melyik szempillaspirállal lehet elérni igazán hosszú szempillákat?

Figyelt kérdés

Linkelnétek képet is róla, légyszi? :)

És milye módon használjam, hogy maximálisan hatásos legyen?


Előre is köszi a segítséget!!! :)


2009. jún. 25. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

L'Oreal Extra-Volume Collagen

[link]



Ilyen nem lesz mint a képen Eva-nak, de nagyon jó!!!

2009. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
hát figyelj, ha neked alapból nagyon rövid a szempillád, akkor egy kenceficétől (már bocsánat) nem lesz hosszabb...
2009. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ezeken a csajokon mind műszempilla van én is azt a szempillaspirált használom, amit az első belinkelt mégse olyan félméteres :D
2009. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt van mellettem az a bizonyos Eva Longoria-s szempillaspirálos poszter nagyban :) Műszempillája van felül.


Nekem az a tapasztalatom, hogy az olcsó spirálokkal is meg lehet csinálni a lényeg a technika.

Ki kell húzni teljesen végig és a végeket is jól befesteni.

Én bármilyen spirállal méteres pillákat tudok magamnak csinálni, pedig festék nélkül elég jelentéktelenek. Ha erősebben kifestem és a végét is jól befedi a festék és kellőképpen szétválasztom mindig rám szólnak, hogy minek tettem fel műszempillát amikor csak ide megyünk a közértbe... ráadásul az egyik oldalon bele is van vágva ollóval mert egyszer hülye voltam és már nem tudom miért belevágtam, szóval ott jobban ki kell festenem, hogy ugyanolyan legyen a 2 mert elég sokat vágtam belőle.


A spirál keféje is mindegy, a hagyományossal is lehet dolgozni.

499 forintos spirálom van és van 4990 forintos is, de ugyanazt tudja. Jó, szebb a csomagolás másabb a kefe alakja de semmi egyéb.

Megtanultam jól felvinni a festéket - sok gyakorlással- ennyi a titok. ;)


De nekem a legjobb az oriflame + 400%os szempillaspirálja volt a spiráljával is dinamikusan lehet dolgozni a festék színe is intenzív és extra hosszú pillákat varázsol.

2009. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia.

Nekem Miss Sporty xxvolume vagy mia... van xD Nem drága, de nagyon jó. Mondjuk alapból sem rövidek a pilláim, igy könnyebb dolgom van... :S

16L.

2009. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!