Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék Budapesten olcsó...

Hol tudnék Budapesten olcsó de jó parfümöt venni?

Figyelt kérdés
aminek jó az illata, fiatalos-gyümölcsös/édes az a legjobb ha eredeti, de ha jó az illata tőlem lehet hamisítvány is. Mert sajnos nekem ezek a több mint 10000ft-os parfümök nagyon drágák
2009. jún. 24. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz körbe teszveszen, ott sok pesti árul parfümöt, a drágábbakat is olcsóbban...
2009. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ázsiában szoktam. a 100millis parfűmök kerülnek kb 7000ftba, de vannak kisebb kiszerelések is
2009. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
ázsiába, vagy van a 14es villamos vonalán, az utcán pontosan nemtudom, a vasas pálya környékén egy boltocska, ottis olcsók a parfümök, és márkásak.
2009. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kimért parfüm árusnál szoktam venni. Pici adagolót (asszem 10ml) szoktam odaadni és megtöltik egy parfümmel amilyet én kérek. 390 Ft mindössze. Igaz 1-2 havonta tölteni kell, de inkább adok ki sokszor keveset mint egyszerre sokat. Lehet nagyobb üvegbe is kérni, úgy is 1000Ft alatt van. A gond csak annyi hogy kevés fajtából válogathatsz. Én mindig Versace Bright Chrystal-t használok, és annak az eredeti ára igencsak borsos.

Europarkban van ilyen meg talán a Westendben de ott nem biztos.

2009. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olcsó párfum nem létezik, mert ha olcsó akkor nem tiszta, higított ill. nem olyan kellemes az illata.

A Duna Plázában kapható kimért parfumok valóban márkásak és olcsóbbak a valód parfumöknék, de ismerem az egyik eladót, és elmondta, hogy ha jót akarok magamnak nem veszem meg, mert ez higított parfum, és annyival nem olcsóbb mint amennyivel rosszabb. (pl nem tart egész napon/napokon át az illata)

Én közalkalmazott vagyok, de még így is jut félévente egy jó kis parfumre, amivel aztá spórolok.

Én a Douglest ajánlom, ott eddig még nem vettem rossz minőségű parfumot.

2009. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlani szeretnék...

Szerintem az Aquolina - Pink Sugar -nak nagyon jó illata van és sokan mondják hogy milyen jó... nem is olyan drága és elég belőle 1-2 fújás mert erős...szóval nem muszáj nagy kiszerelésben venni...

Vagy Kylie Minouge- Sweet Darling is nagyon kellemes...

2009. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Interparfüm. Jó minőségű, eredeti parfümök, az eredeti ár alatt.
2009. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
DM Rossman C-thru Pearl Garden 2500 forint nagyon jó az illata...két biztonsági őr is mondta hogy nagyont etszik neki...és én imádom... :)
2009. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!