Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyárra milyen alapozót használ...

Nyárra milyen alapozót használtok?

Figyelt kérdés
sajna nagyon problémás száraz bőröm van és muszáj lenne valamit..
2012. máj. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
én Garnier BB krémet,ez tulajdonképpen egy színezett hidratáló. sokkal szebb a bőröm mióta ezt használom, hidratálja is a bőröm és nincsenek pattanásaim sem..
2012. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a BB kérm már most elfolyik,ahogy az alapozók is,most épp ma vettem pudert,alá meg korrektort fogok tenni:) reméllekm jólesz:)
2012. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a BB krémek jók, csak nem a Garnier, hanem az eredetik :D Ott meg van több fajta, minden bőrtípusra.

Én nyáron Lancome - Photogenic Lumessence kompakt alapozóját fogom használni, ez tökéletes: könnyű felvinni, az arcon enyhén púderes lesz, szóval nem folyik le, de mégsem szárít + van benne valami bőrmegvilágító adalék, és mikor rásüt a fény nagyon szép.

Igaz, hogy felsőkategóriás, de megéri, mert olyan sokáig elég, hogy más alapozót már újravettem volna ennyi idő alatt.

20/L

2012. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó mennyibe kerül?

Én nyáron nem szoktam alapozót használni,mert nem problémás ilyenkor a bőröm mert a nap és szoli sokat szépít rajta,meg nem is eszek nagy melegben sokat,így káros anyagokat sem nagyon,sokkal többet iszok is gondolom ez is segít:)

Bronzosító púdert szoktam amúgy felvinni!

2012. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem most kettő van van egy Astor HD ami nagoyn jó tényleg láthatatlanná varázsolja a pólusokat, és nem is fényes...meg van a 25 órás lasting finish az is valamelyik vezető márkától...ez kicsit zsírosabb de ez se túl fényes és tényleg érintésálló
2012. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!