Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásomra szeretnék egy...

Ballagásomra szeretnék egy tragus PC-t csináltatni, de anyukám ellene van. Ötletek hogy hogyan tudnám meggyőzni őket? 15L

Figyelt kérdés
Már van egy helixem, az pedig nem fájt, szóval nem félek tőle, csak valahogy meg szeretném győzni a szüleimet.:)

2012. máj. 1. 21:40
1 2
 11/17 anonim válasza:

nekem is tragusom van, ez előtt a sima fülbevalón kívül semmi ilyesmim nem volt.


nekem könnyű volt rávenni anyut,mert nagyon önbizalom hiányos vagyok,és mondtam hogyha ez lenne akkor legalább szeretnék valamit magamban...:) meg ez igazából nem is látszik csak ha eltűzöm a hajamat,és ha megunom,kivehetem és teljesen beforr.



így próbálkozz,és majd szólj hogy mi lett:)

2012. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszömöm a segítséget majdírok helyzetjelentést.:DD
2012. jún. 20. 22:38
 13/17 anonim válasza:
Én ballagásomra nyelv pct kaptam.Anya nem akarta engedni de fater segített rávenni:D
2012. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
akkor te szerencsés vagy.. nekem egyiksem szeretné.:/:D
2012. jún. 23. 18:32
 15/17 anonim válasza:
Nehogy azt hidd,hogy apa is egyből engedte..xD De megmondtam,hogy nemérdekel..ha kell kiszúrom magamnak..és ink segített rábeszélni anyát
2012. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ő inkább úgy van vele hogy ha már mindenképpen el akarom csúfítani magam akkor hamarabb fogom azzal hogy ő megver minthogy kiszúrjam a fülem de mostmár én is úgy vagyo vele hogy nem érdekel bemegyek egy piercingeshez és megcsináltatom.:3 ez lesz az én ajándékom saját magamnak:DDDDDDDDDDDD
2012. jún. 26. 09:46
 17/17 anonim ***** válasza:
na lett?:D én 14 vagyok és én is szeretnék, mert a jobb fülemben 4 füli van, a bal fülemben egy és így olyan üres :D
2012. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!