Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A piros körömlakk már nagyon...

A piros körömlakk már nagyon lejárt, vagy még divatos?

Figyelt kérdés
Rövid körmökön, élénkpiros/élénkvörös..
2012. ápr. 26. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van és szoktam használni, mert tetszik a színe. Nem érdekel, mit gondolnak miatta rólam meg mennyire divatos, nem vagyok divatmajom.
2012. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem sohasem lesz lejárt. :)
2012. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

jaj nehogymár az ember aszerint fesse a körmét hogy mi a divat xd én pont leszarom hogy kinek milyen a körme,van 70 db körömlakkom ha úgytetszik kifestem hupililára nem érdekel hogy épp kinek tetszik vagy divat-e vagy sem:))

Piros amúgyis örök darab!

2012. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
még divatos :) idén feldobhatod matricával is. :)
2012. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a piros az egyetlen körömlakk ami sosem megy ki a divatból. Télen inkább a mélyebb és sötétebb árnyalatok divatosak, ilyenkor tavasszal és nyáron pedig az élénk és vidám árnyalatok. Nekem most egy Essence limitált kiadású piros lakk a kedvencem. Olyan, mintha egy tűzpirosat és egy erős pinket összekevertek volna. Ebből egy gyönyörű meggypiros árnyalat keletkezett, igazi vidám, csodaszép tavaszi szín.
2012. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Grafikuscsaj válasza:

A piros köröm mindig szép szerintem, és mindenhez, minden alkalomra illik :) Itt találtam egy cikket az idei körömlakk trendről, és ahogy elnézem több féle piros/vörös divatban van idén :)


[link]

2012. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem a piros lakk sosem megy ki a divatból (bár nem az én színem). Rövid és félhosszú körmön is jól mutat. Nekem hosszú körmön kicsit sok...
2012. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a piros körömlakk nagyon szép, és sokáig még divatos lesz...de ne csak az számítson, hogy divatos még, hanem hogy tetszik-e vagy nem.:)
2012. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha hozzá illő ruhát viselsz akkor nagyon jó,és szerintem nem fog ki menni a divatból!
2012. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!