Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell szemceruzával...

Hogy kell szemceruzával körberajzolni a szemet?

Figyelt kérdés

Bárhogy próbáltam eddig sehogy nem sikerült egyenesen, normálisan körbe festenem a szemem..nem a vízvonalt hanem az alatta levőt, kb így:

[link]

Esetleg vékonyabban:

[link]

Plusz azzal mit lehet kezdeni ha időközben kb a szememből szedem ki a darabokat? utána meg elkenem az egészet :S


2012. ápr. 10. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó szemcerkát használsz ha darabosan jön le, nekem ami bevált az a miss porty kajal fekete (nem automata). Aztán a lényeg hogy húzd szét a szemed és úgy húzz vonalat,satírozz is ha foltos maradna! Utána pedig fültisztitópálcikával pedig tökéletesítsd az eredményt! Második képen pedig a nő szeme tussal van kihúzva! kipróbálhatod azt is de nehéz jót szerezni ami tartós is,meg jól is lehet dolgozni vele :/ Filceset nem ajánlom hiába drága, mert hamar kiszáradnak,túl hamar:/
2012. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy darabosan jön le, hanem ott ahol a csipát is kiszedi az ember (bocsi de nem tudom van e valamilyen megnevezése) oda kerülnek a tövénél rajzolt "darabok". :S
2012. ápr. 10. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
ott nekem is szokott lenni,az normális. én azt is fültisztítópálcikával szedem ki!
2012. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaa, értem, köszi :) megcsináltam, hát talán nem lett olyan vészes, de azért még gyakorlom kicsit mielőtt utcára megyek vele :)
2012. ápr. 10. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Essence zselés tussal nagyon könnyedén lehet ilyen vonalat rajzolni. Kb 800 Ft, és lehet kapni több színben is. Vedd meg hozzá a tusecsetet és garantáltan maszatmentes vonalat tudsz húzni. :) Ha nem akarsz ilyesmire pénzt költeni vagy olyan színt szeretnél alulra rakni, ami kicsit extrémebb akkor használd az előbb említett tusecsetet szemhéjporral. Könnyebb elmaszatolni,mint a ceruzát és nálam sokkal tartósabb is.

Remélem tudtam segíteni.:)

2012. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen sokat segítettél köszi! :)

Ma is körberajzoltam a szemem és rajta hagytam hogy megnézzem meddig bírja maszatolás nélkül, viszont azt vettem észre hogy pár óra után gondolom a sok röhögcsélés után mikor már jól megmozgattam az arcizmaimat, elkenődik :( illetve a szemem alá is kerül a ceruzából, nem fekete, de szürkés lett tőle a szemem mintha behúztak volna. Ez is velejárója, vagy jobb minőségűt kellene használnom? (Essence és Lovely szemcerkám van)

2012. ápr. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!