Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok valmi jó púdert és...

Tudnátok valmi jó púdert és alapozót ajánlani a essenc-től?

Figyelt kérdés
világos féle bőröm van eddig púderből miss sporty-t használtam de nemigen vált be:( , és ha tudtok léci linket is adjatok :S előre is köszönöm! :)
2012. márc. 26. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kétfélét használok egyszerre általában.

Először ezzel lealapozom a teljes arcfelületemet, persze világos színűvel, hogy ne üssön el a bőrömtől: [link]


majd ezután a pattanásokra, ha van, akkor teszek ebből a hab állagú alapozóból, ami teljesen elfedi, és nem folyik le : [link]

2012. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) ezek kb menyibe kerulnek?? hab állagú alapozót azt az egész arca kell??
2012. márc. 26. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a habállagút használom, csak én ezt a fajtát: [link]

Nekem nagyon bevált, szépen fed, pedig vannak régi pattanások után maradt barna foltok az arcomon, meg néha piros pattanások is. Ezt felviszem mindenhova egy vékony rétegben, a problémás részekre még kenek kicsit extrának, és kész. Néha teszek rá púdert, hogy kicsit tartósabb legyen, de igazából nem szükséges, mert matt az egész. 1100 Ft. Most már kezd kifogyni nálam, úgyhogy megyek majd újat venni. :)

Púderből ezt szoktam: [link]

Fedése nem nagyon van, de arra jó, hogy fixálja az alapozót és mattítson. Ez nem tudom pontosan mennyibe kerül, 900-1000 Ft lehet.

2012. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!