Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kulonbseg a bronzosito...

Mi a kulonbseg a bronzosito es a puder kozott?

Figyelt kérdés
Van egyaltalan kulonbseg? Venni szeretnek es alapozo helyett azt hasznalni,mert szep a borom es nem kell ra alapozo,eleg lenne a puder de nem tudom h mi a kulonbseg a fent emlitettek kozott :S

2012. márc. 23. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a bronzosító elsősorban színt ad az arcodnak, a púder elsősorban fed.
2012. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehat ha csak bronzositot hasznalnek,akkor csak szep szinem lenne? Vagy mindkettot kell hasznalni?
2012. márc. 23. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
szerintem használj inkább színezett hidratálót. nagyon könnyű felvinni, szép és nem természetellenes színt ad, plusz még hidratál is. :)
2012. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A bronzosító inkább kontúrozásra való (pl. alapozó után kontúrozza kicsit az ember az arcát, mivel bizonyos árnyékok eltűnnek róla, tulajdonképpen a highlight ellentettje), emellett nyáron, de akár télen is funkcionálhat "pirosítóként", tehát ahelyett, és természetes napbarnított arcot kölcsönözhet. (megfelelő felvitellel.)

A púder az az alapozó fixálására és az arc mattítására jó.

pl. alapozó, majd púder és a többi smink; vagy: korrektor utána púder.

Tehát a 2 nem ugyanaz.:)

2012. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Vettem egy essence bronzing compact powdert ami mattit is. Huha hat jo barna leszek tole,olyan napbarnitott es szep LENNE ha tudnam h h kell ugy felvinni h NE LEGYEN FOLTOS?

Utolso,koszonom!:)

2012. márc. 25. 01:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A bronzosítót ecsettel célszerű felvinni, akár púder akár pirosító ecsettel. Ha napbarnítottnak tűnő arcot szeretnél, akkor tegyél kicsit az arccsont alá(ha beszippantod az arcod, akkor oda, ahol "behorpad", és kicsit az almácskákra is lehet, de tényleg csak leheletnyit, hogy ne legyen éles vonal), egy kicsit tehetsz a haklántékodhoz és nagyon minimálisat a hajtövekhez-nagyon kicsit!:), még egy leheletnyi mehet az állcsúcsra, és én még javaslom, hogy orrformától függően vagy az orrod 2 oldalára kicsit, vagy a hegyére egy kicsit. Ha széles alul az állkapcsod akkor a fültövektől kicsit ferdén előre is húzhatsz egy-egy ecsetvonást(állirányba, de ne érjen addig).

Ha még "nyáriasabb" benyomású sminket szeretnél(mint aki most jött a napról), akkor egy kis rózsaszínes árnyalatú pirosítót rakhatsz az almácskákra.. és kb ennyi sztem elég is. Emellett nem igazán kell sem a szemeket, sem a szájat erősebben sminkelni, ehhez elég a natúr kontúrozás természetesebb színekkel.:)

2012. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt elfelejtettem, hogy hétköznapra nem nagyon kell sztem hozzá erősen sminkelni. Buliba lehet, de csak finoman!:)

Itt egy jó kép a natúr sminkhez : [link]

[link]

De vigyázz ha sokat teszel és mindenhova(pláne ha túl erős a színe a bőrödhöz) akkor ilyen leszel, és ez nem jó: [link]

2012. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Uu koszi szepen!:) majd holnap teszek fel kepet es belinkelem hogy milyen lett :D mar olyan a szine a pudernek,mint a karom..mert egy hete 1 orakat napozok kinnt es rendesen megfogott,de viszont az arcomat es a kezfejemet fogja meg a legkevesbbe es nem tudom miert :/

Amugy ha pirositot hasznalok,akkor milyen arnyalat illik hozza? Hogy olyan hatast keltsen 'mintha a naprol jott volna' haha :D betudsz linkelni egy kepet?:)

2012. márc. 25. 23:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy milyen színeid vannak az arcodon, milyen színű a hajad,szemed, szemöldököd.. de általába az a nyerő pirosító, ami olyan színű mint az arcod napozás vagy kipirosodás után. Ezt kell megfigyelned, hogy milyen árnyalatot vesz fel a napozás után az arcod: lilába hajló, erős rózsaszín/fukszia, barackosabb...
2012. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fekete haj,sotet szemoldok,zold szem :) haaat olyan rozsaszines piros szerintem pl napozas utan.
2012. márc. 26. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!