Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aston fehér repedezős lakkhoz...

Aston fehér repedezős lakkhoz milyen színű lakk lenne jó?

Figyelt kérdés
KI akadtam, mikor megláttam hogy szétrepedezik.. de aztán, láttam neten, hogy alulra ha más színt festek, szebb lesz.. milyen szín illene hozzá? olyan mint a hibajavító :/
2012. márc. 18. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
átlátszó
2012. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem essence-be van fehér repedező:) pirosat kenj alá vagy kéket(lényeg erős szín legyen) és után fedőlakkot,vagy csillámlót vagy egyszínűt! Nagyon szép és nem lesz hibajavító hatása:)
2012. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akármilyen is jó lehet alá, akár több szín is mehet alaprétegnek, az öltözékedtől függ.

Pl.(csak itt fekete a cracking lakk):

[link]

2012. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez kiba jóó utolsó,hogy csinálták ezt ? az oké hogy több színű lakk de csíkokba több színű vagy hogy?
2012. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alap szerintem ilyen fröcskölt lehetett:

[link]

2012. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!