Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A porcelán körömre lehet...

A porcelán körömre lehet zseléset tenni?

Figyelt kérdés
Eddig porcelán körmöm van/volt, de most tervezek körmöst váltani, viszont elég sokan csak zselével dolgoznak.
2012. márc. 17. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Világosíts fel: az műköröm?

Mert én úgy tudom, hogy zselét csak igazi körömre tesznek, magát a zseléréteget a köröm növekedése dobja le majd magáról, ezt kell havonta feltöltetni.

2012. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocsánat, én fogalmaztam rosszul.

szóval, az a lényeg, hogy eddig porcelán műkörmöm van, ami már kezd lenőni, és hogy erre lehet-e zselés műkörmöt építeni, vagy tölteni? mert végülis a zselés körmöt is egy tipre teszik rá.

2012. márc. 18. 01:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet porcelánt zselével tölteni. le fog pattanni. Bár elég régi kérdés, de másnak lehet, hogy hasznos.


Zselét viszont nem csak tipre lehet tenni, hanem építeni is lehet, sőt jobb is. A tipes technika már eléggé elavult.

2012. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!