Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszenek azok az ékszerek...

Tetszenek azok az ékszerek amik ezen az oldin vannak? (link)

Figyelt kérdés
de vannak rajta nyakláncok,gyűrűk,fülik,kakrkötők,meg minden.szóval lécci nézzétek meg mindet:)több oldal van 1-1 kategóriánál.:)
2012. márc. 16. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
hol a linkŰ?
2012. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2012. márc. 16. 15:45
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi
2012. márc. 16. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tettszenek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
oldi? XD
2012. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó hozzászólóval...

Kérdező, könyörgök ne légy hülye!Az ilyen szavak nem menők, nem cukcsik, sőt, még csak divcsiben sincs!!!Sok üres fejű hiszi azt, hogy ez mennyire jó, de inkább röhejes és szánalmas.Beszélj normálisan, nem hiszem, hogy az oldi jobb és könnyebb leírni/kimondani, mint az oldalt..

(Csak egy jó tanács volt)

2012. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó 2 válaszoló:)köszi a tanácsot.örülök hogy egyáltalán valaki ad nekem tanácsot:)tisztában vagyok vele hogy ez nem szép,és szerintem nem túl művelt emberre vall.de,egy idő után megszokom:/
2012. márc. 17. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!