Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljek máshogy...

Hogy sminkeljek máshogy szemüvegnél mint kontaktlencsénél?

Figyelt kérdés
Most egy darabig nem hordhatom a lencsémet, a szemüvegtől pedig sokkal kisebbnek látszik a szemem, mint amúgy. Eddig fekete ceruzával vékonyan , vagy sötétszürke szemhéjpúderrel húztam körül, de így olyan furán néz ki. Hogy csináljam másképp hogy jó legyen?
2012. márc. 9. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
világos színt használj és ne húzd ki az egész szemed. felül kb 2/3 részt alul 1/3 részt. belülre a szemzugba pedig ha végeztél tegyél egy kis fehér szemhéjpúdert, attól sokkal nyíltabb lesz a tekinteted.
2012. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én olívazölddel rajzolom körbe (Max Factor fényes), és a pillák tövébe felül vékony barna vonalat húzok. Sötét színnel csínján kell bánni, tényleg kicsinyít.
2012. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kipróbálom őket :)

2012. márc. 9. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező, hogy feltetted a kérdést, most én is ettől szenvedek, hogy hordanom kell újra a szemüveget és nem is gondoltam a sminkre, hogy attól még használhatom:)..
2012. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolók kb minden lényegeset leírtak. Annyit fűznék még hozzá, hogy én fehér szemceruzát szoktam használni alulra a vízvonalra, sokkal nagyobbnak tűnik tőle a szemem. Linkelek egy videot, ebben is van pár hasznos tipp.:)

[link]

2012. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ami jó a szemüvegnél, hogy sokkal élénkebb színeket is kipróbálhatsz, amit kontaktlencsénél nem, mégsem tűnsz r.bancosnak :)
2012. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól leírta, és az is igaz, hogy sokkalerősebb színeket és erősebb sminket is használhatsz akár hétköznapra is, mert a szemüveg tompítja a hatást.
2012. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!