Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence clear matt alapozóról...

Essence clear matt alapozóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
zsíros, tág pórusú a bőröm és valószínüleg a mostani alapozóm miatt(avonos matt hatású) ki is pattogtam csúnyán és nem bírom megállni h ne nyomjam ki.. és most van is pár hegem, ma vettem ezt és attól tartok rossz döntés volt, remélem ennek nem lesz olyan negatív hatása és mattít is legalább..
2012. márc. 7. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
én olyat használok, tökjó, az egyetlen bajom vele, hogy nem fed 100%-osan, de azért az "egész jó" kategóriába tartozik, és még árban is elérhető.
2012. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen típusú a bőröd, erre komolyabb alapozó kell. A Essence egy gagyi márka, ez tény. Nekem pirosítóm van belőle meg néhány szemhéjpúderem, de alapozóból megveszem a minőségit.
2012. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Essence szerintem egy jó márka, nem feltétlenül okoz ilyesmit, ahogyan az Avonosnak sem kellene.

Szerintem egyáltalán nem az alapozó okozta a problémádat, maximum csak rontott rajta. Fontos, hogy az alapozás előtt tisztítsd meg az arcot (legalább valami tonikkal) és használhatsz mattító krémet is. Az alapozó alá jó választás még egy primer is, ami előkészíti az arcbőrödet a sminkelésre, összehúzza a pórusokat, bár ez olcsó kategóriásan nem nagyon van még.

2012. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van. Bar nem zsiros a borom, de annyira nekem nem mattit, de nem is annyira zavar. A szine nagyon jo. De nekem ha matt akkor a Catrice Infinite Matt a nyero!!:) eddigi legjobb alapozom....puderrel tenyleg estig birja en arcomon.:)
2012. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!