Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet scene diamond...

Dash kérdése:

Hol lehet scene diamond nyakláncot venni, vagy rendelni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta akarok csak sehol se találni. És én rendelni szeretnék de ha nem lehet akkor csak simán venni valahol. Azt tudom hogy van a Clair'esbe vagy hol. De túl messze van.. aki tudja hogy hol máshol lehet még venni,rendelni, kérem szóljon!köszönöm
2012. márc. 7. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz? Ha igen, írj neki.

2012. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem linkelte rendesen az oldalt, a képtárban vannak az ékszerek.
2012. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)) és akarom kérdezni ezt meg lehet tőle rendelni?^^
2012. márc. 7. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, régen lehetett, de nem tudom, még foglalkozik-e vele. Azért írtam, hogy írj neki. (:
2012. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem:) szerintem az az oldi van 4 éves is :SS de lehet hogy még foglalkozik vele:]
2012. márc. 7. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nálam is lehet rendelni, sokfélét gyártok :)) írj privit, ha érdekel, és küldök képet :)
2012. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!