Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen napszemüveg állna jól?

Milyen napszemüveg állna jól?

Figyelt kérdés
elég kocka, duci arcom van :S szerintetek milyet vegyek?
2012. márc. 6. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt így nem igazán lehet megmondani. Fogd karon a 2-2 legjobb barát vagy barátnőt, akikben megbízol és szánj rá egy órát próbálgass.

Nekem is dundi az arcom, tavaly előtt pilóta formájú napszemüveget viseltem, jól állt, de kettétört. Tavaly egy [link] ilyesmit hordtam, az is jól állt akkor, szerettem is nagyon, de eltűnt. :( Nem találom sehol. Szomorú is vagyok miatta.

Az idén nyárra hasonlót vettem : [link] Szerintem ez is jól áll.

De próbáltam hasonlót mint tavaly volt és az már nem áll jól.

Ezért írtam neked, hogy ezt láthatatlanba nem lehet megmondani.

2012. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
andi te vagy az?
2012. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 juharp válasza:
Bízzál a saját érzéseidben, és azt válaszd, amelyikben a legjobban érzed magad. Ha a tükörbe nézve is megfel, akkor tökéketes. Ja, és persze olyat válassz, amelyik nem árt a szemednek Azzal, hogy mások mit mondanak, nem kell foglalkoznod.
2012. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!