Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek tartosak ezek a...

Szerintetek tartosak ezek a parfumok? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 4. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
anyumnak volt hasonlója, neki egész napra tartós maradt (2fújás).
2012. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem vattacukros van, szeretem( a pink sugarral nem versenyezhet) 7óra alatt kb 2x kell újra fujnom.én szeretem ezt is
2012. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma reggel két fújást tettem magamra a vaníliásból és még mindig érzem. Tutti frutti illatúm van még az is nagyon tartós. Ugyhogy az árához képest szerintem tartós.
2012. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kókuszosban és vattacukrosban volt eddig, anyum vett magának cseresznyésben :) Nagyon jó kis illatok, egyet kettőt én is szeretnék megint beszerezni magamnak, most az erdeigyümölcs és őszibarack van számításban. :) Azt szeretem bennük, hogy nagyon olcsók, nagyon tartósak, és intenzívek! Szerintem abszolút megéri!
2012. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!