Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Avon...

Mi a véleményetek az Avon szemkontúrceruzáról?

Figyelt kérdés

Pontosabban a Glimmerstick nevű szemkontúrceruzáról? Vélemények? Mennyire tartós? Könnyű vele dolgozni? Nem kenődik? Megéri? Vagy inkább a SuperShock gél állagú szemhéjtus a jobb? Ki melyiket használta/használja?

Köszi a válaszokat!



2012. márc. 2. 19:26
 1/3 TijuMK ***** válasza:
Nekem van mindkettő, a glimmerstick nem kenődik, de sokszor kell áthúzni hogy látszódjon, vízvonalra meg nem fog. A SuperShock intenzívebb színű, szintén nem kenődik el, és fog a vízvonalra is.
2012. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én már kb 2 éve csak a glimmersticket használom, azon belül a szürke csillogósat és nagyon szeretem. Nekem nagyon tartós és könnyű vele dolgozni is. Ezenkívül nekem még a 4k gold-nak a szemceruzája jött be. Szerintem nyugodtan megrendelheted, mert tényleg nagyon jók és egyáltalán nem drágák :)
2012. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül is nekem nem a vízvonalra, hanem felülre kellene, akkor megrendelem.!
2012. márc. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!