Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SZEMÖLDÖK TETOVÁLÁS: mennyi...

SZEMÖLDÖK TETOVÁLÁS: mennyi ideig sebes? Szőke haj-barna szem-világos bőrhöz milyen szín illik? (barnában gondolkodom)

Figyelt kérdés

H-P-ig dolgozom, pénteken szeretném megcsináltatni, hogy hétfőre már ne legyen annyira piros.

mennyi ideig sebes? Nagyon szembetűnő ha valaki épp sminktetoválást készítettet? Egy hétvége elég, hogy valamennyire gyógyuljon?



2012. febr. 22. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam, de nem írja meddig sebes...
2012. febr. 24. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

hát attól függ. h milyen szakember csinálja...

nekem tetovált szemöldököm van, természetes hatású, szálazásos módszerrel... kb 3, 3 és fél órás a művelet, és nekem egyáltalán nem volt sebes, nem is szabad annak lennie, ha megfelelő szaktudással rendelkező csinálja.. én miután kijöttem a szslonból, egyből elmentem egy közeli plázába:D de abszolút nem látszódott, hohy éppen tetoválásról jöttem volna, nem volt se bedagadva, sem irritálódva, csak közvetéen közelről volt egy nagyon picit piros, de az is csak kb 1 óráig... szval nyugi nem lesz baj:) a lényeg h érdemes megfizetni a megfelelő minőséget, mert akkor biztos, hogy nem lesz semmiféle gond, mégegyszer hansgúloyzom, hoygha jól van megcsinálva, nem si szabad sebesnek lennie:)

2012. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!