Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól fogom bírni a ragasztott...

Jól fogom bírni a ragasztott műkörmöt?

Figyelt kérdés
Először lesz, vagyis a múltkor volt rajtam, de körömragasztóval és nem fogta meg egyáltalán, alig mertem vmihez is hozzáérni, most rávettem magam h pillanatragasztóval, de nem csinálok belőle rendszert, tudom h káros, de nagyon szeretném ha szép lenne a körmöm, csak félek h ha pl öltözöm akadályozni fog stb?!

2012. febr. 22. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarni fog 1-2 napig.
2012. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Természetesen a döntés a tiéd, DE: szigorúan TILOS pillanatragasztót használni (cián tartalma van, a körömágyadat is tönkre teheti, és egyéb egészségkárosodást okozhat). Ne játssz az egészségeddel!

Ha szakember teszi fel a szakma szabályai szerint, akkor nem fog leesni!!!

2012. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom h van benne károsanyag, de az a kis .. ragasztó meg nem fogja meg semennyire :S rendes körömre nincs pénzem, és ez is csak egyszeri lenne, óckodtam is a pillanatragasztótól, de 1-2 bnőm is ezzel szokta felrakni rendszeresen és szépen lejön nekik, bár én tényleg csak először és utoljára akarom kipróbálni, mondtam is nekik h ne rendszeresen csinálják
2012. febr. 22. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha megunod? Vagy nem tudsz vele semmit se csinálni, mert zavar? Letéped az igazi körmöddel együtt?? Persze reszelne lehet belőle, de akkor jó sokáig rajta lesz a körmödön, több hónapig.
2012. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az az 1-2 barátnő is úgy kezdte, hogy csak egyszer, ugye? Szerintem meg egyszerse inkább.
2012. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem, ők nem úgy kezdték :D én nem is vagyok az a nagy "körmös" neki is lejött 3 nap múlva mikor le akarta szedni, oldalt le lehetett pattintani
2012. febr. 22. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem lesz egyszeri alkalomtól bajod tőle én is mindig azzal ragasztottam mert a bolti kis szarok semmit sem érnek de már nem használok ilyeneket

a közepére tegyél egy pici ragasztót és mielőtt rányomnád próbált eloszlatni


nem fog leválni a körmöd nyugi ;)

2012. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pillanatragasztótól ha csak néha, vagy csak most használod semmi bajod nem lesz.

És néhány nap után már le is lehet szedni őket, nem tépi ki a körmöt, vagy ilyenek.. Felázik, vagyis enged addigra a ragasztó már annyit, hogy könnyen eltávolíthatóak lesznek.

2012. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!