Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan műszempilla amit...

Van olyan műszempilla amit saját magamnak fel tudok rakni?

Figyelt kérdés
Még soha nem próbáltam,és ha felrakatom,ill. felrakom akkor az meddig bírja?
2009. jún. 2. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én essence-t (rossman márka)használok. főleg bulikra. 700ft egybe ragasztó+szempillasor. nekem bevállt:) a bulit simán kibirja.. több napra nem ajánlom
2009. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barmilyen muszempillat fel tudsz magadnak rakni, de erdemes venni hozza egy jobb minosegu ragasztot.


En eddig csak sima sorosat hasznaltam, errol tudok elmenybeszamolni.


Eloszor szerintem erdemes tul dragat venni. Az olcsobbak is gyonyoruen allnak, meg legalabb kikiserletezed, hogy melyik forma all a legjobban. Ha nem akarsz eloszor sokat invesztalni bele, akkor keress olyan muszempillat, amihez adnak kis ragasztot is. Nem tul dragak 500-550 hufert mar lehet talalni.


Vannak olyanok, amik nem egyforma hosszuak a ket vegukon, annal vigyelni kell arra, hogy a szemed belso zugaba ertelemszeruen a rovidebb keruljon.

Erdemes nagyjabol hozzamerni a szemedhez, mielott felraknad, hogy ha tul hosszulenne le tudj vagni belole egy kicsit.

A ragasztot eloszor a kezfejemre szoktam rakni, de tenyleg csak egy picit. Ne ijedj meg hogy feher, ha megszarad attetszo lesz. Varok egy kicsit, hogy szaradjon, majd fultisztitopalcikaval, vagy fogpiszkaloval rakom ra a muszempilla tovere. Erdemes a vegeire kicsit tobbet rakni, mert ott valik el eloszor. Ha rajtavan a muszempillan, varj kb fel percet, mig ragados nem lesz, es ugy rakd fel a szempillaid tovenel a szemhejadra, minel kozelebb a pillakhoz. Pont oda, ahol ki szoktad huzni szemceruzaval. Ha fekete ceruzat vagy tust hasznalsz termeszetesebbnek tunik, nem lesz feltuno, ha nem pont a szmpillak tovere sikeredik ragasztani. Eloszor a kozepet szoktam pozicionalni aztan a szeleit nyomom ra finoman a szmhelyamra.

Nem tul bonyolult folyamat.


Ha szeretned latni, hogy hogy kell, akkor nezegess meg par videot innen:

http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=fal..



Jo szorakozast!

2009. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elozo vagyok.


Nem hasznalom tobb napra. Mikor kisfestem magam (reggel/buli elott) felteszem, es mikor lemosnam a sminket (lefekves elott) siman csak lehuzom finoman.


Meg annyit, hogy erdemes a sajat pillaidat kicsit begondoriteni szempillaspirallal, hogy belesimuljanak a muszempillaba. Ha eloszor hasznalod a spiralt es aztan teszed a muszempillat, akkor ha ugyesen veszed le tobbszor is tudod hasznalni ugyanazt. A ragaszto is eleg tobb alkalomra. Foleg, ha veszel egy nagyobb/jobb minosegut ;]

2009. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!