Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nem várom meg hogy az...

Ha nem várom meg hogy az előző begyógyuljon lehet újra köldök piercinget szúratni?

Figyelt kérdés

nyáron készült sajnos hülye voltam és hát szegény nem bírt begyógyulni :( de viszont nagyon szeretem és nem vagyok képes kivenni de a bőr szerintem túl vékony ezért újra szeretném szúratni. szerintetek úgy is szúrják hogy van másik lyuk mellette vagy mindenképp meg kéne várni amég begyógyul??

köszi


2012. febr. 8. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy így szúrnak még egyet, ha viszont igen, akkor azzal nagy eséllyel lesz valami probléma. Szerintem meg kéne várni amíg begyógyul teljesen, de az évekbe is telhet. :S
2012. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 éve ez előtt is volt egy de azt elhagytam és nem volt kéznél másik ezért beforrt =/ ez lenne már a harmadik... de szerintem évekbe nem telik bele az előző is elég hamar begyógyult :) csak hát nem tudok annyit se várni már megszerettem. de köszi a választ
2012. febr. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!