Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb szempillaspirál ami...

Legjobb szempillaspirál ami nem vízálló?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én MAC Haute&NAughtyt használok nekem bevált, szeretem :) De

jók a L'Oréalosok is.Attól függ mennyit szánsz rá és mi a célod vele: hosszabbítson, dúsítson,legyen nagyon fekete...

2012. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Múlthéten voltam tartós szempillafestésen, tehát az, hogy fekete legyen az ezzel megoldva. Elég hosszúak is a pilláim, csak dúsításra lenne szükségem. Árban kb 3000 ft-ig lenne jó.
2012. febr. 6. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ena maybely new your - os spiralok nagyon jok, a Lila fekete csipkes a kedvencem dusit es hosszupillakat is teremt, a sarga tobbszinu felirattal is nagyon jo, a legujjab a one by one szerintem nem annyira jo, nem dusit annyira mint en azt elvartam tole ...
2012. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Maybelline - The Falsies volum' express-ből a Black Drama elevezésű jött be. Nagyon régóta ezt használom.


Egy sminkes

2012. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bourjoins paris Volume glamour ULTRA curt szempillaspirált használok nagyon bevállt:)

Ha túl hosszú a neve akk: rózsaszín kupaak, fekete alsórész, és rózsaszín betűk :D

2012. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lancome - Doll Eyes. Durva
2012. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kormii válasza:
100%
Nekem legjobban a lovely-nek a termék családjából van egy fekete és kék színű "dobozú" szempillaspirál :)
2012. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!