Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most akkor ezt, hogy használjam?

Most akkor ezt, hogy használjam?

Figyelt kérdés
Szempillaspirálról van szó! A alsó szempillán, hogy fessem ki? Egyszerűen nem sikerül normálisan pedig van elég szempillám alul!
2012. febr. 4. 11:48
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 13/L
2012. febr. 4. 11:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem úgy csinálod, hogy alulról próbálod befesteni. Felülről óvatosan értesd hozza és húzogasd le többször. Nem baj, ha alig ér hozzá, így kevés festék megy rá és nem ragadnak össze a pillák, és nem is kened össze magad a pillák alatt. De ha erőteljesebbre szeretnéd, akkor meg így már könnyebb lesz ráfesteni még több festéket.
2012. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen felülről csináltam de akkor megpróbálom így is ahogy leírtad!:) És még annyi, hogy nehogy azt higgyétek, hogy ribanc vagy hülye p*csa vagyok! Ritkán festem magam és most farsangra szeretnék valami jó sminket:))
2012. febr. 4. 18:59
 4/4 A kérdező kommentje:
és köszönöm a választ:D
2012. febr. 4. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!