Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok nekem nyak tetkokat...

Tudnátok nekem nyak tetkokat mutani? Fiu vagyok véleményt is irhattok a nyakon lévö tetkorol .

Figyelt kérdés
Ha tudtok linkeljetek egy párat köszi elöre is.
2012. febr. 4. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne tetováltass divatból vazze. amúgy én pasikon nem szeretem a tetovált nyakat.
2012. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már régóta akarok tetkot a nyakamra nem sárkányt vagy mit tudom én mien hüjeséget mert nem börtöntölteléknek akarok kinézni hanem valami nonfigurativet de kicsit nekem tetszik a lábamon van tetko szeretem nem bántam meg a nyakamra azért nem tetováltattam mert nem találtam még meg a megfelelö mintát azért is tettem fel a kérdést hátha valaki tud egy linket küldeni ahol találok egy jo mintát.
2012. febr. 4. 11:24
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
koszi szepen a linkeket nem ilyesmire gondoltam meg igazabol a nyak bal oldalara akartok valamit de megegyszer kosz
2012. febr. 4. 13:16
 5/13 A kérdező kommentje:
akartam elirtam
2012. febr. 4. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
mondjuk ha van valami elképzelésed,akár meg is terveztethetnéd egy tetoválóval, az lenne a legjobb szerintem.
2012. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
valami nonfigurativet szeretnek lattam egyszer egy fiunak de nem talalok sehol hasonlot egyszeru par vonalbol alt de megis nagyon jol nezett ki
2012. febr. 4. 13:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Jól írta itt az egyik válaszadó menj be egy tetováló szalonba és nézegesd az ottani munkákat vagy tervezzetek együtt a tetoválóval így biztos nem lesz tucat,hanem egyedi és esetleg olyan elemeket is beletudsz iktatni mint ami nagyon megtetszett neked.

Ha keresel egy jó tetoválót privátba írj tudok ajánlani neked!

2012. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2012. febr. 4. 16:33
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

és még van egy csomó ilyen kép


[link] :))

2012. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!